Ранок "Нової Волині" №55 від 6 лютого 2013 року
Фрагмент інтерв'ю
Ведучий:
- Що таке теорія "трьох біоритмів"?
Олександр Висоцький:
- Так і називається теорія трьох біоритмів. Їй більше 100 років. На початку століття зусиллями трьох вчених була відкрита ця теорія. Наші інтелектуальні, емоційні, фізичні та інтуїтивні стани не є стабільними. Вони піднімаються як ці лінії уверх- вниз і, коли, припустимо, у людини співпадають мінімуми (дуже рідко) настає не найкращий період, можливі певні проблеми. А коли іде підйом біоритмів, особливо всіх трьох, то це дуже сприятливий період для якихось починань...
Ведуча:
- Що таке біоритми людини?
Олександр Висоцький:
- Біоритми це ритмічні зміни наших станів. Тобто є день - ніч, скорочення серця, дихання. В природі все притаманно ритму. Немає таких процесів які б не мали ритмічності, у тому числі наш розумовий, емоційний та фізичний стан. Вони не є стабільними, а змінюються. Але хочу зазначити, що ці мінімуми не є абсолютний мінімум, це ніби найнижча точка і чим вище людина розвинена, тим менше підйоми - спади на неї впливають і вона їх менше відчуває.
Ведучий:
- Тобто все одно треба працювати, працювати і працювати і щось таки вдасться...
Олександр Висоцький:
- Працювати треба. Але хочу сказати, що як раз в ці дні (так звані мінімуми) відбуваються якісь певні переключення процесів і тоді треба просто себе берегти. Якщо фізичний мінімум, не навантажувати себе фізично. По-перше людина дуже швидко втомлюється і можна щось зламати в середині. Як зазначив один із засновників біоритмології мінімуми це ніби вхідні ворота для життя, хвороби чи смерті. Залежно від того що саме ми в цей день впускаємо у себе, так ми далі живемо і розвиваємось.
Відео (початок інтерв'ю Олександра Висоцького - 21:10 хв., закінчення інтерв'ю - 42:00 хв.)