Войти|Регистрация

Якби знати, коли впадеш… А біоритмолог — знає

Газета "Волинь" від 1 серпня 2015року

Олександр Висоцький

Запобігти травмам, загостренням захворювань, різним життєвим невдачам цілком реально, якщо зважати на періоди закономірного спаду фізичних, емоційних, інтуїтивних та інтелектуальних біоритмів і відповідно коригувати рівень завантаженості, рід занять... У цьому переконує досвід лучанина Олександра Висоцького (на фото), який своє життя присвятив вивченню науки про біоритми

Галина СВІТЛІКОВСЬКА

Коли верхи кататися, а коли відлежуватися?..

Олександр Висоцький багатьом друзям і знайомим дарує роздруковані на папері щомісячні графіки підйому і спаду біоритмів, розроблені з врахуванням дати народження за спеціальною програмою. Вручив пан Олександр і мені таку карту із "синусоїдами". Зізнаюсь, не надала цій інформації великого значення: підпорядкувати життя фазам біоритмів все одно не вдасться, не відкладеш же роботу...

А цими днями Олександр Висоцький зайшов до редакції трохи схвильованим.

- Ось вам конкретне підтвердження того, що моя теорія заслуговує уваги, - почав ще з порога. - Кілька місяців тому я розробив таблиці біоритмів для народного депутата Ігоря Єремеєва, якого пам'ятаю ще з часів навчання у рівненському інституті. Просив одного з журналістів, який брав участь у прес–конференції нардепа, йому передати. Але цього не зробили. Коли я довідався про травму Ігоря Єремеєва, то підняв графіки його біоритмів і побачив, що 25—26 липня у нього був потрійний - емоційний, інтуїтивний, інтелектуальний - мінімум, що вимагало найменшого навантаження, повного відпочинку у цей період. Верхова їзда у такі дні - ризик. І розташування планет також це підтверджує. Втішає тільки те, що з 27 липня у нашого обранця настало максимальне піднесення фізичних біоритмів, тобто організм потерпілого буде активно відновлюватися.

З такого монологу і розпочалася наша розмова про вплив біоритмів на здоров'я. "Людина, не знайома з біоритмами, на повній швидкості мчить до небезпеки", - любить цитувати пан Олександр швейцарського вченого Ганса Швінга, який ще у 1939 році підтвердив правдивість цієї теорії статистичними даними про нещасні випадки.

- Вперше я на собі відчув, що не можна ігнорувати інформацію про спад біоритмів, будучи студентом, - згадував наш гість. - Тоді тільки зацікавився цією темою, тому не міг повною мірою оцінити ситуацію. На аркуші "міліметровки" вручну малював графіки, бачив, що у мене настає період фізичного мінімуму. Але треба було йти на змагання з бігу. Ледь подолав дистанцію - і звалився з високою температурою, захворів. Уже потім прочитав у когось із засновників біоритмології, що подібні злами - наче вхідні ворота для нового життя, хвороби чи смерті. У період максимуму біоритмів ми здатні дуже напружено працювати, активно відпочивати; коли ж синусоїди опускаються до мінімуму - краще перечекати день–два, за можливості навіть відлежатися. Особливо, якщо це потрійний мінімум, що буває не часто - через кожні 26 років і 7 днів.

На думку нашого співрозмовника, бажано враховувати циклічність біоритмів і при лікуванні хворих. Скажімо, у період максимуму доцільно проводити планові хірургічні втручання, інші медичні процедури.

Як стати мамою вундеркінда?

- Пане Олександре, ви стільки років б'єтеся над теорією біоритмів, а тим часом в інтернеті про це є маса готової інформації. Нащо було винаходити велосипед?

- Якщо ви помітили, то я вніс свої правки у тривалість циклів, бо вважаю, що інші дослідники враховують зайві дні. Розробляючи "формулу кохання", суть якої полягає в якомога ширшому співпаданні у пар емоційних, фізичних та інтелектуальних біоритмів (хоча є й інші чинники), опрацював десятки тисяч конкретних прикладів із життя. То ж мав достатньо матеріалу, щоб зробити власні узагальнення, висновки, підтверджені практикою. Створив оригінальну комп'ютерну програму, де кожен, хто заходить на мій сайт, може за невелику плату самостійно розрахувати для себе таблицю біоритмів, перевірити на сумісність свого партнера тощо.

- Тобто, тепер ви отримуєте дохід від своєї розробки?

- Певною мірою - так. Хоча моя основна професія - будівельник, і я не цураюся фізичної праці. Але приємно, що люди заходять на сайт, цікавляться теорією про біоритми. Особливо багато відвідувачів з-за кордону.

Торкнулися у розмові й теми про вплив біоритмів на спадковість. За словами нашого гостя, він провів невелике дослідження і виявив очевидні закономірності у цій делікатній сфері. Взяв у знайомого лікаря–педіатра дати народження її маленьких пацієнтів і їхніх батьків. І з'ясувалося: коли в подружжя несумісні фізичні біоритми - їхні діти ростуть хворобливими, відстають у розвитку. Олександр Висоцький каже, що його напрацювання дуже знадобилися б фахівцям з репродуктивної медицини, планування сім'ї. Він навіть пробував донести лікарям свою теорію, але порозуміння не знайшов.

- Я спілкувався із медиками, які практикують штучне запліднення і стикаються при цьому з певними проблемами. Серед інших факторів їм треба не забувати і про конфлікт біоритмів: якщо, приміром, біологічний матеріал взято у чоловіка, який є несумісним партнером - то результат буде негативний. Має значення, в який день проведено процедуру зачаття, це треба робити на піку біоритмів, - доводить пан Олександр.

- Звичайно, є й багато інших серйозних причин, від яких залежать шанси стати щасливими батьками вундеркінда. Позначаються і екологія, і стан здоров'я подружжя, і рівень життя, і спадковість, й інші чинники. Але при цьому і біоритми ігнорувати не варто, якщо ми справді хочемо дбати про якісний потенціал своїх нащадків - тих, кого називаємо майбутнім України, - підсумував луцький біоритмолог.

Знаючи, що Олександр Висоцький захоплюється ще й астрологією, гріх було не поцікавитися його прогнозом подальшого розвитку подій у нашій державі. На жаль, потішити українців чимось радісним гість не зміг. На його думку, період кризи 2008—2016 років раптово не перейде у час благоденства.

ЗАМІСТЬ ВІЗИТІВКИ:

Олександр Леонідович Висоцький народився 10 грудня 1963 року в селі Кульчин Ківерцівського району. Закінчив Жидичинську середню школу. Навчався в Українському інституті інженерів водного господарства у місті Рівному за фахом "Промислове та цивільне будівництво". З теорією біоритмів ознайомився у лютому 1983 року. Через чотири роки почав досліджувати вплив біоритмів на сумісність пар. Автор книг "Формула кохання: міф і реальність", "Моя "формула любви". Всі розробки захищені авторським правом.

ДОВІДКА ВІД ОЛЕКСАНДРА ВИСОЦЬКОГО:

Засновниками біоритмології стали психолог Герман Свобода і отоларинголог Вільгельм Фліс. Професор Віденського університету Свобода, аналізуючи поведінку своїх клієнтів, зауважив, що їхні імпульси до активних дій повторюються з певною частотою і при цьому не пов'язані з фазами Місяця. Дослідник взявся відстежувати початок і розвиток у них хвороб, особливо періодичність серцевих та астматичних нападів. Результатом цієї роботи стало відкриття ритмічності фізичних (23 дні) та психічних (28 днів) процесів.

Доктор Вільгельм Фліс зібрав дані про початок хвороб, їх перебіг і смертельні випадки, пов'язав їх із датою народження пацієнтів і його розрахунки показали, що коливання імунітету можна прогнозувати за допомогою 23–денного фізичного і 28–денного емоційного біоритмів.

"Батьком" теорії "трьох біоритмів" став викладач з Інсбрука (Австрія) Фрідріх Тельчер, який відкрив інтелектуальний ритм із періодом 33 дні.

© 2002 - 2025 Александр Высоцкий. Материалы сайта защищены авторским правом. Свидетельство № 9221.
Любое воспроизведение материалов сайта - только с письменного разрешения автора.